Goji Berry Nedir?

Eminim ki hepimizin ortak dileklerinden biride sağlıklı ve uzun bir ömür olmuştur. Ancak kimi zaman yaptığımız bazı yanlışlar ne yazık ki yaşamımızın yeteri kadar sağlıklı devam etmesine engel olmuştur. En çok sağlığımıza zarar verdiğimiz bu durumlardan biride sigara ve alkol kullanımı olmuştur. Toplumda birçok kişinin yaptığı sağlıksız davranışlardan olan ve giderek sayı olarak artan bu durum sağlığımız konusunda yaptığımız belkide en büyük zararların başında gelmektedir.

Özellikle içerisinde çeşitli zehirli maddeleri bulunduran ve bağımlılık yaratan sigara başta akciğer hastalıklarının temel sebebi olurken aynı zamanda ölümcül birçok hastalığında en büyük etkenlerinden biridir. Bu nedenle sağlığımızı korumak ve daha uzun yaşayabilmek için öncelikle sigara ve alkolden uzak durmamız gerekmektedir. Aynı şekilde sigara kadar zararlı olan alkol özellikle zamanla bağımlılık yaparak beyin hücrelerinin bile olumsuz etkilenmesine neden olmaktadır. Bu nedenle hayatımızın her döneminde uzak durmamız gereken sigara ve alkol bağımlılığı konusunda doktorunuzdan yardım almanız daha sağlıklı olacaktır.

Goji Berry (Kurt Üzümü) Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Yüzyıllardır tüketilen ve sağlık anlamında şifa kaynağı olduğu söylenen ham ya da kurutulmuş hali ile tüketilebilen değerli meyvelerden biride Goji Berry meyvesi olmuştur. Birçok kişi tarafından kurt üzümü olarak da bilinen Goji berry, Aya kökenli bir bitkinin meyvesidir. Goji berry, Goji bitkisinin meyvesidir tadı yaban mersini ve kiraz andırır ve oldukça sulu ve tatlı bir meyvedir. Tibet’te çok sevilen ve çok tüketilen 1.700 yıl boyunca Tibet halkı tarafından tüketilmiştir. Sadece meyvesini yemek ile sınırlı kalmayan Tibet halkı aynı zaman da goji bitkisinin yapraklarından yararlanarak goji çayını keşfetmiş ve sıkça tüketmişlerdir.

Goji Berry Meyvesinin İçeriği ve Özellikleri Nelerdir?

Çeşitli vitaminleri içerisinde barındırması nedeniyle birçok kişi tarafından şifa kaynağı olarak anılan diğer bir adıyla kurt üzümü içerisinde;

* Kalsiyum, Potasyum, Demir, Çinko, Selenyum

* Magnezyum, B1 Vitamini (Thiamin), B2 Vitamini (Riboflavin)

* B3 Vitamini (Niacin, Nikotin asidi), B5 Vitamini (Panthothen asit)

* C Vitamini (Askorbik asit), Provitamin A (Beta-karoten),

* Zeaksatin, Polisakkarin şeker gibi özellikli olan değerler bulunmaktadır.

Goji Berry Meyvesi Nasıl Tüketilmeli?

Bay ve bayan her yaştaki insanların rahatlıkla kullanabileceği Goji berry meyvesi, özellikle doğal bir meyve olması nedeniyle kişilerin güvenle tüketmesine neden olmuş bir meyvedir. Uzmanlar tarafından her gün düzenli olarak tüketilmesi istenen Goji berry meyvesini günde bir avuç tüketmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca yaş olarak tüketebileceğiniz gibi kuru olarak da tüketebilirsiniz.

Goji Berry Meyvesini Türkiye’de Nerede Satılır?

Orijinal ürün garantisi ile birlikte Ankara, İzmir, Burdur, Trabzon, İzmir, Çankırı, Kırşehir, İstanbul ve Türkiye’de ki diğer tüm şehirlerimizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Goji berry için sipariş vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Goji berry meyvesine sahip olabilirsiniz.

Goji Berry Meyvesi Avrupa’da Nerede Satılır?

Yurt dışındaki tüm ülkere en kısa sürede teslimat avantajı ile birlikte Almanya, Finlandiya, Beyaz Rusya, İsviçre, Norveç, İspanya, Hollanda ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
goji berry, kurt üzümü, goji berry nedir, kurt üzümü nedir, goji berry sipariş, kurt üzümü sipariş, goji berry türkiye, kurt üzümü türkiye, goji berry kullanımı, kurt üzümü kullanımı, goji berry nasıl tüketilir, ilginç meyveler, değişik meyveler, farklı meyveler, meyve kurusu, goji berry avrupa, goji berry almaya, almaya sipariş, germany order, avrupa, avrupa ülkeleri, avrupada nereden bulurum, sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme, sağlıklı yaşam sırları

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.