Göbek Eriten İçecekler Nelerdir?

Yemek yemeyi seven aynı zamanda da aşırı kilolarından şikayet eden herkesin genel problemi bölgesel yağlanmalardır. Çözüm basit, yağlı yemekler yememeliyiz.

Göbek ve basen bölgesinde oluşan kilolar kolay kolay gitmez. Bunun için beslenmemize dikkat etmemiz gerekiyor. Eğer uzun zaman sağlıklı beslenme ve spor yapmaya özen gösterirsek kilolarımızdan kurtulabiliriz. Kilo kontrolü sağlamak isteyen kişilerin kilo vermelerini kolaylaştıracak diyet programını iyi seçmeleri gerekiyor. Çoğu insan diyetisyen eşliğinde kilo kontrolü sağlarken bazıları da internetten araştırarak bilinçsizce kendine uygun olmayan diyetleri uygulayabiliyor.

 

Bayanların kilo problemlerinden bir tanesi olan göbek yağlanmalarına karşı göbek eriten içecekler nelerdir? Bunun için detoks içecekleri önerebiliriz. Sağlıklı içeceklerle ödeminizi atabilirsiniz aynı zamanda zinde hissetmenizi sağlar. Herşeyden önce su içmenin ne kadar faydalı olduğundan bahsetmekte yarar var. Her sabah uyandığınızda kahvaltıdan önce içeceğiniz 1 bardak ılık su gün içinde metabolizmanızın çalışması için çok faydalı olacaktır. Ayrıca vücudunuzu toksinlerden arındırır. Damak tadınıza uygun olarak isteğe bağlı hazırlayabilirsiniz. Göbek yağlarınızı eritebilecek doğal ve sağlıklı içeceklerin hazırlanması çok kolay. Göbek yağlarından kurtulabilmek için kendinizin hazırlayabileceği detoks suları;

  • 1 sürahi suyun içine doğrayacağınız limon halkaları ve birazda taze nane yaprağıyla doğal detoks suyunuzu hazırlayabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz meyveleri dilimleyerek içtiğiniz suyun içerisine atabilirsiniz.
  • Sağlıklı ve taze yeşil yapraklı sebzelerden oluşan bir detoks suyu ödeminizi atmaya yardımcı olur. Taze nane yaprakları, ıspanak,salatalık gibi sebzeleri robottan geçirerek kendinize lezzetli bir detoks suyu hazırlayabilirsiniz.
  • 2 litre suya misket limon, greyfurt, salatalık dilimleyip içebilirsiniz.
  • Suyunuzun içine taze çubuk tarçın atabilirsiniz. Çubuk tarçın kilo verdiren özelliğiyle de bilinir.

Detoks suyu hazırlamak tamamen sizin damak zevkinize ve isteğinize kalmıştır. İçinde hiçbir kimyasal madde bulunmayan doğal ve bitkisel içecekler sağlığınıza faydalıdır.