GAİN POWER KULLANICI YORUMLARI NELERDİR?

Yedikleri kiloya dönüşemeyen ve zayıflıktan dolayı kendini rahatsız hisseden kişiler bu süreçte gıda takviyesi kullanmayı tercih edebilirler. Gain Power bu süreçte kullanabileceğiniz bir gıda takviyesidir. Yediğiniz gıdalardan yeteri kadar alamadığınız kalori ve besin değerlerini alabilmenize yardımcı olan bir üründür.

İstenilen kiloyu alabilmek için her şeyi yemek doğru değildir. Kalorisi yüksek yağlı yiyecek ve kalorili içecekler tüketmek kilo aldırsa da sağlıklı olduğu söylenemez. Bu süreçte sağlıklı ve düzenli beslenmeye özen göstermeliyiz. Gain Power gıda takviyesine ek olarak spor veya egzersiz yapmayı da ihmal etmemeliyiz. Gain Power kilo aldırmaya yardımcı gıda takviyesinin amacı; vücudunuzun alması gereken besin ve kaloriye ek olarak fazlasını almanıza destek sağlar. Gain Power iştahınızı açmaya yardımcı olur. Kilo almanıza yardımcı olurken bir yandan da alınan kilonun kasa dönüşmesine destek verir. Gain Power içeriğinde; tarçın, polen, propolis, kudret narı, muz, kına, Hindistan cevizi, süt tozu, keçi boynuzu, kakao bulunmaktadır. Gain Power kullanımı ise; toz formuna sahip olan gıda takviyesi, 1 tatlı kaşığı kadar tozu süt veya meyve suyuna karıştırarak tüketebilirsiniz. Sabah ve akşam tok karnına tüketilmelidir. Peki Gain Power kullanıcı yorumları nelerdir?

“Gain Power kullanmadan önce yediklerim yaramıyordu. Artık sağlıklı besleniyorum ve yavaş yavaş kilo almaya başladım.” Beste Nurcan

“Kilo almakta zorlanıyordum. Arkadaşım Gain Power önerdi ve sipariş verdim. Bende kullanmaya başlayacağım.” Mehmet Gür

“Spor yapıyorum ama kas oluşmuyor. Gain Power kullanmaya başladıktan sonra kas oluşumuna da yardımcı olduğunu gördüm. Tavsiye ederim.” Selim Keskin

UYARI: Gain Power bir ilaç değildir. Kilo almaya yardımcı gıda takviyesidir. Kullanmadan önce kullanım talimatını okuyunuz. Önerilen kullanım dozunu aşmayınız. Hamile ve emziren bayanlar kullanmamalıdır. Çocukların ulaşmayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.