FUNDA BİTKİ ÇAYI 20’Lİ SÜZEN POŞET (NURS)

Funda Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)

Kıt aylarında rengi matlaşan ve sarı olan fakat yaz aylarında çiçekleri pembe ve mor arasında bir renge sahip olan funda çiçeği çok dallı olan bir bitkidir. Bataklık kenarları ve dağ yamaçlarında bulunabilir. Güneş ışığını seven funda bitkisi hafif asidik toprakta yetişir.

Bir diğer adı süpürge otu olarak bilinen Funda çiçeği kurutularak çayı tüketilebilen bir bitkidir. Funda Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) idrar yolu problemlerinin giderilmesinde yardımcıdır. Böbreklerin temizlenmesine yardım eder. funda bitkisi çayı sistit probleminin ortadan kaldırılmasına yardım eder. Gut hastalığında tüketilebilen bit bitki çayıdır. Soğuk kış aylarında tüketilerek soğuk algınlığının önüne geçmesine yardım eder. Funda Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) çeşitli sindirim problemlerinin düzene girmesinde yardımcı olur. İshal, karın ağrısı gibi problemlerin giderilmesinde yardımcıdır.

Funda Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Funda Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) funda çiçeği bitkisinden elde edlien bir bitki çayıdır. Tamamen bitkisel ve doğal bir çaydır.

Funda Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Funda Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içerisinden 20 adet süzen poşet çay bulunmaktadır. 1 fincan sıcak suya 1 adet Funda Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) çay atarak birkaç dakika boyunca demlenmesini bekleyiniz. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi önerilir.

UYARI: Funda Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Doğal bir bitki çayıdır. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların kullanmadan önce doktoruna sormaları önerilir. Önerilen kullanım dışına çıkılmamalıdır. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.