Fresh Tea Çayını Duydunuz mu?

Özellikle gebelik dönemi doğacak olan bebeğin ilerleyen yaşamında sağlıklı açısından önemlidir. Gebelik döneminde ise bebeğin sağlık hakkında ki tüm görevi anneye düşmektedir. Gebelik döneminde beslenmenin olduğu kadar dışarıdan gelebilecek olumsuzluklar da bebeğin gelişimini yakından etkilemektedir. Özellikle anne karnında gelişimini sağlıklı bir şekilde tamamlayan bebekler doğum sonrasında ve büyüme döneminde de çok fazla hastalıklara maruz kalmamaktadır. Bebeğin anne karnını da ki gelişimini olumsuz etkileyen durumlardan biride sigara kullanımıdır. Hamilelik döneminde sigara kullanan ve çok fazla sigara içen anneler bebeklerinin doğmadan canını tehlikeye atmaktadırlar. Çünkü hamilelik döneminde içilen sigara bebeğin doğduğunda bazı hastalıklara karşı maruz kalması ile birlikte bebeklerin doğmadan düşük yaparak ölmelerine ya da anne karının da ölmesine neden olmaktadır. Sadece anne adaylarının sigara içmesi değil sigara dumanına maruz kalması bile bebeğin gelişimini olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Bu nedenle bebeğin sağlığı için hem hamilelik döneminde hemde doğum sonrasında bebeklerin yanında sigara içmemeye dikkat edin.

Fresh Tea Nedir?

Birçok kişi tarafından satın alınarak kullanılan freshtea, içerisinde birbirinden farklı bitkileri bulundurmaktadır. Ayrıca 1 paket içerisinde 30 süzme çay vardır ve toplamda 15 günlük kullanım içindir. Birbirinden farklı bitkilerden oluşan fresh tea içerisinde;

– Alkaloids,

– beta carotene,

– folate,

– gluconasturtiin,

– ıron,

– mucilage,

– magnesium, niacin, protein, vitamin B6, vitamin C, vitamin E, vitamin K, zeaxanthin gibi karışımları içermektedir. Bay bayan herkesin kullanabileceği sadece kronik hastalığı bulunan kişiler tarafından kullanılmaması önerilmektedir. Fresh tea kullanmak isteyen kronik hastalığı bulunan kişilerin kullanmadan önce doktora danışmaları ve daha sonra kullanmaları daha sağlıklı olacaktır.

Fresh Tea Nasıl Tüketilir?

Sabah akşam olmak üzere günde toplam 2 defa kullanmanız önerilmektedir. 1 kupa bardağı kaynamış suya 1 adet fresh tea süzme çay atarak 5-6 dakika kadar demlenmesini bekleyin ve demlendikten sonra bekletmeden hemen tüketin.

Fresh Tea Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, İstanbul, Balıkesir, Manisa, Yozgat, Kırşehir, Çanakkale, Kahramanmaraş, Niğde, Aksaray ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Fresh Tea çay hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Fresh Tea çayına sahip olabilirsiniz.

Fresh Tea Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Fresh Tea Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan(Azerbaijan), Ermenistan(Ermenia), Hindistan(India), Japonya(Japan), Çin(China) ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
fresh tea, freshtea, fresh tea çay, fresh tea nedir, fresh tea nereden bulurum, fresh tea içeriği nedir, fresh tea içinde bulunan bitkiler, fresh tea ne işe yarar, fresh tea sigara bıraktırıcı, fresh tea nasıl kullanılır, fresh tea sipariş, fresh tea özellikleri, fresh tea asya sipariş, fresh tea azerbaycan, fresh tea azerbaycan sipariş, sigara, sigarayı bırakma yöntemleri, sigarayı nasıl bırakırım, nikotinin zararları, gebelikte sigara içimi, hamilelikte sigara içmek

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.