FİTİXİR NEDİR?

Kilo kontrolü sağlayabilmek için birçok diyet programı uygularız. Fakat çoğu zaman olumlu sonuç alamayabiliriz. İnsanların metabolizmaları birbirinden farklıdır aynı diyet programını uygulayan kişiler eşit miktarda kilo kaybetmeyebilir.

Yoğun iş temposu ve günlük koşturmaca işin içine girince fazla kilolardan kurtulmak zorlaşıyor. Böyle durumlarda uyguladığımız diyetlere ek olarak takviye gıdalar ya da kilo kaybını kolaylaştıracak başka takviyeler kullanabiliyoruz. Böyle ürünler kullanırken dikkat edilmesi gereken bir şey var ki o da kullanacağımız ürünün tamamen doğal olmasıdır. Fit İxir bitkisel ve doğal içeriğe sahip olmasından dolayı gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir üründür. Peki Fit İxir nedir? Fit İxir fazla kilolarınızdan kurtulabilmeniz ve kilo kontrolünü sağlayabilmeniz için içebileceğiniz bir form çayıdır. Fitİxir form çayı içeriğinde; Zencefil, keten tohumu, kiraz sapı, ısırgan otu, kimyon, açlık otu, biberiye, çörek otu bulunmaktadır. Bitkisel içeriğe sahip olan Fit İxir form çay, sindirim sisteminizin düzenli çalışmasına ve metabolizmanızın hızlanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda şişkinliğinizin gitmesine ve hazmı kolaylaştırmaya destek olur. Fit İxir; taze, doğal ve aynı zamanda da ekonomiktir. Renklendirici ve koruyucu gibi hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır. Fit İxir form çayın etkilerinden bir diğeri ise, yağ yakmaya yardımcı olmasıdır. Soğuk kış aylarında da soğuk algınlığına karşı direnmenizde yardımcı olur. Vücuttaki şeker emilimini azaltarak vücudun şeker ihtiyacını azaltmaya yardımcı olur.

Fitİxir Form çay Kullanımı: Her gün 3 defa yemeklerden 1 saat önce, 1 fincan suya 1 demlik poşeti atarak 5 dakika demleyiniz. 1 Günde 3 kereden fazla kullanmayınız. 1 kutu içerisinde 50 adet süzen poşet vardır.

UYARI: Fit İxir bir ilaç değildir. Kilo kontrolü sağlamaya yardımcı form çayıdır. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların kullanması önerilmez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.