FAP DENTAL DİŞ TOZU KULLANICI YORUMLARI NELERDİR?

Bir insanın vücut sağlığı ne kadar önemliyse diş sağlığı da bir o kadar önemlidir. Kemik ve dişleri oluşturan hidroksiapatit bileşenidir. Diş sağlığımızın yerinde olması için aynı zamanda beslenmemize de dikkat etmemiz gerekiyor. Ne kadar protein ve kalsiyum alırsak kemik ve dişlerimiz de o kadar güçlü olur.

Fakat dişlere gereken özen gösterilmediği zaman diş sararmaları, diş eti problemleri ve çürükler meydana gelebiliyor. Fap Dental Diş tozu bu gibi problemlerle başa çıkabilmeyi ve dişlerinizi beyazlatmayı amaçlayan bir üründür. Sağlıklı ve güzel gülüşlere sahip olabilmek için dişlerimize iyi bakmamız gerekiyor. Eğer diş sararmalarınız varsa ve dilediğini gibi gülemiyorsanız Fap Dental Diş tozu ile dişlerinizin beyazlamasına ve diş eti problemleri gibi sorunları gidermeye yardımcı olabilirsiniz. Fap Dental diş tozu içeriğinde bulunan maddeler dişlerin beyazlamasına yardımcı oluyor. Fap Dental diş tozu; nane, beyaz kaolin kili, himalaya tuzu, micro crystatilline hydroxyapatite, xylitol ve sodyum bi karbonat içerir. Dişteki plakların giderilmesine ve diş üzerindeki çatlakların dolmasına yardımcı olur. Anti bakteriyel özelliği ile ağız içindeki mikropların giderilmesine yardımcı olur. Fap Dental diş tozu kullanımı da oldukça kolaydır. Diş fırçanızı biraz ıslatın ve üzerine diş tozunu dökün. Dairesel hareketlerle ön dişlerinizi fırçalamaya başlayın. Uygulamayı ağız içinize de yapabilirsiniz. 2 ay boyunca düzenli ve önerilen kullanım gerçekleştirilmelidir. Peki Fap Dental Kullanıcı yorumları nelerdir?

“ Ben aşırı kahve tüketiyordum ve dişlerim sararmıştı. Fap Dental diş tozu kullandıktan sonra dişlerimin sarılığının gittiğini fark ettim.” Mine Dere

“ Dişlerimi fırçalamama rağmen hep sarıydı ve plaklar vardı. Arkadaşımın önerisi üzerine Fap Dental kullandım ve etkisini gördüm.” Fatih Keskin

“ Bende kullandım tavsiye ediyorum. Şimdi gülmekten çekinmiyorum.” Kısmet Körpe

UYARI: Fap Dental Diş Tozu bir ilaç değildir. Diş beyazlatmaya yardımcı bir üründür. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.