Emzirirken Kilo Vermek İstiyorum

Doğum sonrası kilo vermek her annenin isteğidir. Çünkü doğum öncesi hamilelik döneminde anne adayları genellikle aşırı gıda tüketimi ve hareketsizlikten kaynaklı fazla kilo alırlar. Hamilelik sürecinde  alınan kilolar emzirme döneminde  süt olsun düşüncesi ile yenen tatlılar sayesinde katlanarak artar. Bu süreçte kilo vermek isteyen anne adayları için bitkisel bir detoks önerilebilir. Emzirirken kilo vermek istiyorum diyen annelere Fit tea çay önerilebilir.

Fit Tea Çay Nedir?

Fit tea çay, içeriği bitkisel olan öncelikle ödem atılmasını daha sonra yağ yakımını hızlandırarak kilo kontrolü sağlar. İçeriğinde yer alan ; Organik yeşil çay, stevia, zencefil, organik rooibos, oolong wu yi, garcinia cambogia özü, bal ve nar ile sağlıklı bir şekilde kilo vermek mümkündür. Fit tea çay fazla kilo konusunda uzman bir üründür.

Zayıflama sürecinde kilo vermek kadar önemli olan başka bir konu ise yağ yakımıdır.Fit tea çay yağ yakımını hızlandırarak vücudunuzun daha hızlı fit olmasını sağlar. İçeriğine bulunan  zencefil ile bağışıklık sisteminizi desteklerken bal ve nar özü sayesinde kan şekeri dengesi sağlanır. Fit tea çay ile ortalama 1 aylık kullanım sürecinde 4-6 kilo arası kilo kaybı yaşamanız mümkündür.

Tok tutmaya yarayan oolong bitki özü daha az kalori alarak vücutta gerekli enerjinin alınması için yağların yakımına yönlendirilir. Böylece kilo verirken sağlanan yağ yakımıyla birlikte 3 kilo verdiğinizde 5 kilo vermiş gibi incelerek yağ oranınızı da düşürmüş olursunuz. Emziren anneler için öncelikle doktora danışılması gereklidir. Fit tea çayını düzenli  kullanılarak doğum sonrası kilolardan kurtulmak mümkündür.