EL SULTAN TÜY DÖKÜCÜ NASIL KULLANILIR?

Birçok bayan epilasyon yaptığı her an ağrı, sancı, kızarıklık, tahriş gibi problemlerde karşı karşıya kalabilir. Kıl kökleri ne kadar sağlam ve tüyler ne kadar sert olursa epilasyon işlemleri de bir o kadar ağrılı olabilir. El Sultan tüy dökmeye yardımcı ürün,  kıl köklerinizin zayıflamasına ve tüylerinizin seyrelmesine yardımcı olan bir üründür.

El Sultan tüy dökücünün içeriğindeki esas etkili madde karınca yumurtası yağıdır. Arap çöl topraklarında yetişen karıncanın  yağından özel olarak üretilmiştir. Karıncanın içerisindeki asitin cilde zarar vermeyen bir asit olması ve tüyleri azaltmaya yardımcı olan etkisi göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Osmanlı zamanında yeni doğan bebeklere, ilerde büyüdüklerinde kıl kökleri zayıf olsun ve vücutlarında fazla tüy bulunmasın diye karınca yağı sürülürdü. Aynı şekilde haremdeki cariyelerde ağda sonrası vücutlarına karınca yağı sürerlerdi. İran’da da birçok kozmetik markası, ürünlerinde karınca yağı kullanılır. İran’ın karınca yağını Osmanlı’dan ilham aldığı tahmin edilmektedir. Peki El Sultan tüy dökücü nasıl kullanılır? El Sultan kullanımı pratik bir üründür. Serum formuna sahip El Sultan tüy dökmeye yardımcı bakım yağıdır. Ağda, epilasyon gibi uygulamalar sonrası temizlenen bölgeye yetecek miktarda El sultan sürülür. El sultan koltukaltı, genital bölge, kol, bacak gibi bölgelere uygulanabilir. Epilasyon sonrası temiz bölgeye uygulamanızdaki amaç El sultan bakım yağının derinize daha iyi bir şekilde nüfuz etmesinin sağlanmasıdır. Böylelikle El Sultan kıl köklerine nüfuz ederek tüylerin azalmasına ve geç çıkmasına yardımcı olur. El Sultan tüy dökmeye yardımcı bakım yağının içeriğinde hiçbir kimyasal ürün yoktur.

UYARI: El Sultan tüy dökücü bir ilaç değildir. Tüy dökmeye yardımcı bakım yağıdır. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.