EFFER SLİM NEDİR?

Kilo problemi bayanların dert ettikleri sorunlardan bir tanesidir. Özellikle yaz ayları yaklaşırken bayanların çoğunda fazla kilolarından kurtulma telaşı olur. Diyet programları ve benzeri yöntemlerle kilolarından kurtulmaya çalışırlar. Fakat bazen hangi yöntemi denersek deneyelim kilolarımızdan kurtulamayabiliriz.

Her insanın metabolizması birbirinden farklıdır o yüzden her diyet programı ya da uygulanılan yöntem her insanda aynı etkiyi göstermeyebilir. Fit bir görünüme kavuşabilmenin en önemli unsuru sağlıklı beslenmek ve spor yapmaktır. Bazen sadece spor yapmak ve sağlıklı beslenmekte yetmeyebilir. Böyle durumlarda ek olarak gıda takviyesi alma ihtiyacı duyabilirsiniz. Effer slim onlardan bir tanesidir. EfferSlim nedir? Sindirim sisteminizin düzene girmesine destek olarak aynı zamanda yağ yakımına da yardımcı olmayı amaçlayan bir gıda takviyesidir. Özellikle bel,basen ve göbek bölgesindeki yağlanmalardan kurtulmanıza yardımcı olan bir üründür. EffeSlim içeriğinde; chitosan, carnitine, arginin, solisitanin, B6 vitamini, askorbik asit, yeşil limon aroması bulunmaktadır.

Effe Slim kullanımı da oldukça kolaydır. Efferslim kutusunun içerisinden 20 ader toz poşet bulunmaktadır. İçeriğindeki solisitian maddesi sayesinde yağ yakımına yardımcı olur. Efferslim toz günde 1 defa içilmelidir. Öğünden hemen önce içilmesi önerilir. Effer slim toz suda çözülerek içilir. 1 su bardak içme suyunun içine 1 adet toz poşet boşaltılır. 1 adet toz poşet 10 gramdır. Efferslim toz kolestrolün düşürülmesine de yardımcı olur. Antioksidan özelliği bulunan Efferslim toz bağışıklık sisteminin düzenlenmesine de yardımcı olur. Yemeklerde aldığınız yağın kan dolaşımına geçmemesine yardımcı olur.

UYARI: Effer Slim toz bir ilaç değildir. Yağ yakımına ve metabolizma hızlandırmaya yardımcı bir gıd takviyesidir. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. İçeriğindeki maddelere alerjiniz varsa kullanmayınız. Hamile ve emziren bayanların kullanması önerilmez. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.