DİTOXSE KREM NASIL KULLANILIR?

Cilt üzerinde çıkan leke, yara ve benzeri rahatsızlıklar insan psikolojisini de olumsuz etkileyebilir. Birden fazla sebebe bağlı olarak cildimizde farklı yaralar çıkabilir. Böcek sokması, kurdeşen, siğil, sivilce, strese bağlı psikolojik olarak vücutta çıkan yaralar, alerji olmak, ani hava değişimi, cilt tahrişi, hem psikolojik hem de görsel olarak rahatsızlık duyabileceğimiz cilt problemlerine neden olabilir.

Ditoxse krem ürünü cilt rahatsızlıklarında kullanılan, yara iyileştirmeye yardımcı bir kremdir. Cilt üzerine sürüldüğü zaman derinin altına nüfuz ederek oradaki rahatsızlığın giderilmesine yardımcı olması amaçlanarak üretilmiştir. Ditoxse Krem içeriği 3 bileşenden oluşmaktadır. Sülük özü, kateşinler ve selenyum içermektedir. Özellikle içeriğinde bulunan sülük özü, enfeksiyonlarla mücadele etme özelliğine sahiptir. Zararlı mikroorganizmaların deri üzerinde barınmasına engel olmaya yardımcı olur. Cilt üzerindeki ölü derinin temizlenmesine yardımcı olur. Peki Ditoxse Krem kullanımı nasıldır? Ditoxse Krem uygulanmadan önce hangi bölgeye uygulanacaksa orası temizlenir ve kurutulur. Daha sonra krem uygulanır. Ditoxse Krem günde 3 defa; sabah, öğlen ve gece yatmadan önce olmak üzere uygulanmalıdır. Kremi masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Ditoxse krem  klinik testlerden geçmiştir. 1 ay sonunda yaraların geçmesini vaad eden bir üründür. Avuç içi ve elin üstünde, ayaklarda çıkan siğilleri, egzamaları, kurdeşen, sedef gibi rahatsızların giderilmesine yardımcı olan bir üründür. Deriye nüfuz ederek bağışıklığının güçlenmesine destek olur. Cilt üzerindeki leke ve yaralar ciddi boyuta ulaşmadan tedavi edilmesi gerekir. Ditoxse Krem 5 gün içerisinde etkisini göstermeyi amaçlayan bir kremdir.

UYARI: Ditoxse Krem bir ilaç değildir. Cilt yaralarının iyileşmesine yardımcı olan bir üründür. Ditoxse Kremi uyguladıktan sonra ellerinizi yıkayınız. Göz ile temas etmemesine dikkat ediniz.Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde saklayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.