DETOKS ÇITIRI NEDİR?

Yediklerimize dikkat etmememiz sonucu fazlasıyla kilo alabiliriz. Her ne kadar lezzetli yiyeceklerden vazgeçemesek bile fazla kilolarımızdan kurtulmaktan da vazgeçemeyebiliriz. Kilo kontrolü sağlayabilmek için öncelikli olarak yediklerimize dikkat etmemiz gerekiyor. Sağlıklı bir şekilde kilolarımızdan kurtulabilmemiz düzenli beslenmemize ve egzersiz ya da spor hareketleri yapmamıza bağlıdır.

Kilo kontrolü sağlarken uyguladığımız diyet programları, spor veya egzersizler yetersiz kalabilir. Böyle durumlarda takviye gıda almaya başvurabiliriz. O gıdalardan bir tanesi de Detoks Çıtırıdır. Peki Yoğun tempolu bir hayatınız varsa ve kilo kontrolü sağlamak için kendinize vakit ayıramıyorsanız, uyguladığınız diyet programları işe yaramıyorsa , kilo kontrolünüze yardımcı olabilecek bir gıda takviyesidir. Vücutta yağ yakımına, metabolizma hızlandırmaya ve sindirim sisteminin düzelmesine yardımcı oluyor. Yediğiniz kalorili yiyeceklerden alınan yağların vücutta kiloya değil enerjiye dönüşmesine destek sağlıyor. Kabızlığı önlemeye yardımcı olduğu gibi aynı zamanda da vücudu zararlı toksinlerden arındırmaya yardımcı oluyor. şeklindedir. İçerisinde açlık otu çayı ve detoks çıtırı bulunmaktadır. Açlık otu çayı antioksidan özelliği sayesinde vücudu toksinlerden ve parazitlerden arındırır.  Ayrıca şişkinlik ve ödemin giderilmesine yardımcı olur. Detoks Çıtırı içeriğinde; kakao, buğday unu, tuz ve tarçın bulunmaktadır. Detoks Çıtırı; öğünlerden önce sabah, öğle ve akşam olacak şekilde 1 avuç yenmelidir. Gün içerisinde açlık hissiniz olursa 8 ya da 10 adet yiyebilirsiniz. Açlık Otu Çayı ise;  1 bardak sıcak suya 1 adet açlık otu çayı süzen poşet atılır. 7 dakika demleyiniz. Akşam yemeklerden önce içilmelidir. Düzenli ve önerilen kullanımda olumlu etki göstermeyi amaçlayan bir üründür.

UYARI: Detoks çıtırı seti bir ilaç değildir. Kilo kontrolü sağlamaya yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde saklayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.