Cool Tea Mangostan Çayı Nedir? Faydaları Nelerdir ? Kullanımı Nasıldır? Hamileler Kullanabilir Mi?

COOL TEA MANGOSTAN NEDİR?

Asya’ya özgü meyvelerden biri olan mangostan, “Tanrıların meyvesi” veya “meyvelerin kraliçesi” olarak da anılıyor. Onu bu denli değerli kılan ise yalnızca lezzeti değil, aynı zamanda çok farklı alanlarda kullanılabilmesi.

Bu meyvenin kullanım alanlarından bir tanesi is cool tea mangostan çayıdır.

Cool tea mangostan karışık bitkilerden elde edinen bir bitki çayıdır.

Vücüdun bağışıklık sistemini düzenler,bağışıklığı korur,irin giderici bakteri yok edici özelliklere sahiptir.İshal ,dizanteri mesane iltihabı ,adet düzensizlikleri egzama gibi cilt sorunlarında kullanılıyor.

İstediğiniz kiloya ulaşmak için mangostan çayı tam size göre…

COOL TEA MANGOSTAN ÇAYI FAYDALARI

Protein ,yüksek enerji ,diyet ile zayıflayamanlar için ideal bi takviye,fazla iştahı keser,ödem atar,düşük kalori ,yüksek lif kaynağı bir besindir,kolestrolü dengeler,aynı zamanda yağ yakarken protain takviyesi yapar.vücudun ph değerini ve dengesini korur,yüksek c vitamini destekler,vücüttan zararlı toksinleri atar,şeker hastaları kullanabilir,spor yapma ihtiyacı duymadan diyetsiz bir şekilde zayıflayın…

Göbek ve bel bölgesi yağlardan kurtulmayı sağlayan bu çay Sizi hem bedensel hem de ruhsal olarak rahatlatır

COOL TEA MANGOSTAN İÇERİĞİ

 Cool tea mangostan çayı Tamamen bitkiseldir.İçeriğinde çokça faydalı ürün barındıran bu çayın içerisinde;mangostan meyvesinin özü, kuşburnu, zerdeçal, kekreymiş, biberiye ,yeşil çay ,sandolos sakızı, kitre zamkı, mate yaprağı,yulaf çimi tozu,aronya gibi faydalı bitkiler bulunmaktadır.

COOL TEA MANGOSTAN NASIL KULLANILIR?

Cool tea mangostan çayı’nı sabahları kavhaltıdan 30 dakika önce aç karnına içilir.1 tatlı kaşık çayı 1 dincan kaynar suya koyun ve 10 dakika kadar bekleyin.Bekledikten sonra çayı posasıyla beraber için düzenli kullanımda etkisi görülür.Kullanımı bu kadar basit.

Eğer orucunuz var ise iftar vakti orucunuzu mangostan ile açtıktan sonra 10-15 dakika sonra iftarınıza devam edebilirsiniz.

Cool Tea Karışık Bitki Çayı kutusunda 100 ya da 280 gramlık Mangostan Meyveli Karışık Bitki Çayı yer almaktadır. Sipariş verirken ister 100gr veya  280gr  kutudan sipariş verebilirsiniz

COOL TEA MANGOSTAN KADIN

.

 Cool tea mangostan çayı toplumsal medya firma platformlarında oldukça kullanışlıdır.Hiç bir şekilde negatif bir kullanıcıya rastlamadık .Kadınlar  kulübü ise bu ürünü kullanarak memnuniyetlerini yorumlarda ve sayfalarında belirttiler

COOL TEA MANGOSTAN ECZANE FİYATI?

.

Cool tea mangostan çayı eczanelere göre fiyat değişkenliği gösterilebilir.Web sitesi üzerindende alışveriş yapabilirsiniz.Eğer alışveriş yapamıyorsanız eczanenizden vea aktralardan özel sipariş isteyebilirsiniz.

COOL TEA MANGOSTAN ÇAYI’NI HAMİLELER KULLANABİLİR Mİ?

Cool tea mangostan çayını hamilelerin kullanması sakıncalıdır.Hamilelik sürecinde kilo alırım korkusuyla alınan bu takviye edivi gıda daha kötü sonuçlara yol açabilir.Anne karnındaki bebeğin besine ihtiyaç duyduğu bı dönemlerde hamile olam kadınlar cool tea mangostan çayını kullanmamalıdır.Keza aynı şekilde emziren anneler içinde geçerlidir.Bebeğin besine ihtiyacı vardır ve emzirme dönemi sona erene kadar cool tea mangostan çayını kullanmamalılardır

COOL TEA MANGOSTAN KULLANICI YORUMLARI

.

CoolTea kullananlar sosyal medya ve internet siteleri üzerinden yorumlarını paylaşıyor. Cool Tea Mangostan, kilo vermek isteyenler arasında son zamanlarda popüler bir çay.Karantina günlerinde de pek çok insan hareketsizlik nedeniyle kilo aldığı için zayıflama kürleri ve çayları gibi ürünlere yöneldi. Bu tür çaylarla kilo vermek isteyenler etkisini öğrenmek için öncelikle kullanıcı yorumlarını araştırıyor. Ünlülerin kullandığı ve sosyal medyada çok konuşulan Cool Tea kullanıcı yorumları, kilo vermek isteyenler tarafından merak ediliyor.ürünümüz tamamen doğal ve bitkiseldir.Kullanıcılar tarafından verilern yorumları resmi sitemizden takip edebilir ve grebilirsiniz.Resmi web sayfamızdan sipariş verdiğiniz sürece size orjinal ürünümüzden gönderebilir zayıflamanıza yardımcı olabiliriz.