BORMAX PLUS NASIL KULLANILIR?

Herkes gibi sizde arabanızı fazlasıyla önemsiyor ve yüzeyinde küçük bir çiziği bile olmasın istiyorsanız artık çok kolay bir şekilde çiziklere son verebilirsiniz. Ufak kazalar sonucunda oluşan çiziklerin onarımını sağlayan Bormax ile arabanızın çizik olan bölgelerini kendiniz onarabilirsiniz. Kullanımı kolay ve pratik olan Bormaxolup sizin kullanabileceğiniz bir üründür.

Arabanızın yüzeyinde oluşan ince, kalın ve derin sayılabilecek çizik ve benzeri deformasyonların onarımını sağlamanıza yardımcı olur. Eskiden bir çizik için araba tamir ve bakım yerlerine harcadığınız paraları Bormax kullanmaya başladıktan sonra harcamayacak olmanız gibi de bir avantajı vardır. Sizi ve arabanızı düşünerek üretilmiş olan Bormax, nano teknolojiye uygun üretilmiştir. İçeriğindeki aktif tanecikler sayesinde çiziklerin arasına dolar ve onarımını sağlamaya yardımcı olur. Aynı zamanda arabanızın rengi ne olursa olsun aynı renkte onarım sağlaması amaçlanarak üretilmiş bir üründür.

Peki araç yüzeyindeki çizik giderici  Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Sprey şeklinde olan Bormax krem yapısındadır. 15 kullanımlık olan Bormax oldukça kullanışlıdır. Aracınızın yüzeyinde uygulamak istediğiniz çizikli bölgeye yetecek miktarda Bormax krem sürün ve 10 dakika boyunca bekletin. 10 dakika bekledikten sonra ise araç yüzeyini bol su ile yıkayınız. kullanıldıktan sonra olumlu sonuç alabilmeniz için geliştirilmiştir. Nerede olursanız olun kolaylıkla arabanızda taşıyabileceğiniz ve her an kolaylıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Bormax aracınıza gönül rahatlığıyla uygulanabilir. Arabanızın değerini düşüren çiziklere son vermeyi amaçlayan Bormax çizik giderici, sanki hiç çizilmemiş görüntüsü almasına yardımcı olur.

UYARI: Belirtmeliyiz ki ciddi bir kaza sonucu aracınızda derin göçükler veya derin çukurlar oluşmadıysa diğer çizik ve hafif deformasyonlarda ciddi anlamda etkili olmasına yardımcı olan bir üründür. 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.