Bombax İçeriği ve Kullanımı

Kilo almamızda nasıl bazı hastalıkların etkisi varsa kilo vermemizde ve kilo alamamamız da da bazı hastalıkların etkisi oldukça fazladır. Günlük alınan toplam enerjinin harcanan enerjiden daha az olması veya alınan besinlerin vücut tarafından kullanılmaması durumunda zayıf olma durumu ortaya çıkmaktadır. Beden kitle indeksi dünya sağlık örgütünün boy uzunluğunu ve vücut ağırlığını baz alarak şişmanlığı ölçmede kullanılan bir parametredir.  Vücut ağırlığının boy ölçüsünün karesine bölünerek hesaplanan bu ölçüm ile var olan kilonun hangi aralıkta olduğu kolayca anlaşılır.

Bu durumda boy ve kilo arasındaki orantı 18 ve 18’in altında olan kişiler zayıf olarak nitelendirilmektedir. Zayıf olma ya da kilo alamama durumunda ise bazı nedenler ve hastalıklar oldukça etkili olmuştur. Bunlar; fazla kilo alma korkusu olablar, fazla fiziksel aktivitesi olanlar, sindirim sistemi bozuklukları, bağırsak parazitleri ve emilim bozuklukları, yeme bozukluğu, düzensiz beslenme, kullanılan ilaçlar ve bunların etkileri, iştah kaybı ve psikolojik sorunlar, kilo veridren hastalıkların bulunması sürekli kilo kaybı yaşanmasında ve kilo alamama da oldukça etkili faktörlerdir.

Bombax  Nedir?

Son zamanlarda çok fazla kişi tarafından kullanılan Bombax kilo aldırıcı  olumlu sonuçların ortaya çıkmasına yardımcı olmuş ilaç olmayan sadece takviye olarak tüketilen bir üründür. Birçok kişi tarafından kullanılan ve Kudret narlı bitkisel karşım olarak da bilinen Bombax, toz halinde oluşan %22’si proteinden ve %76’sı karbonhidrattan oluşan bir tür karışımdır. Şimdiye kadar herhangi bir yan etki karşılaşmayan bombax, aksine sporcular tarafından enerji sağlamak amaçlı kullanılan ve olumlu sonuçlar alınan ürünlerden biri olmuştur.

Bombax İçinde Bulunanlar

Belirli meyve, sebze ve bitkilerin özleri ve karışımlarından oluşan bombax içeriği ; kudret narı meyvesi, propolis, keçiboynuzu, polen, kına kına, amber, kakao, üzüm çekirdeği, muz, elma, portakal, patates özleri bulunmaktadır. Ayrıca  aromatik bir tada sahip olan bombax 250 gram miktarında toz halinde bulunan bir karışımdır.

Bombax Nasıl İçilir?

İçecekler ile tüketilmesi ve aromatik tadıyla bilinen Bombax,  günde 1 defa akşam tok karnına yemeklerden 30 ile 40 dakika sonra 1 ölçek şeklinde bir su bardağı meyve suyu veya sütünüzün içerisine katarak tüketetilmelidir.

Bombax Nereden Bulabilirim?

Bombax nereden bulabilirim? En ucuz ve en hesaplı kampanyalar ile birlikte Ankara, İstanbul, Sinop, Yozgat, Rize, Trabzon, Artvin, Kahramanmaraş, İzmir ve Türkiye’nin diğer tüm illerinden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Bombax siparişi vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında da detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Bombax sahibi olabilirsiniz.

Bombax Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Bombax Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan(Azerbaijan), Japonya(Japan), Hindistan(India), Gürcistan(Georgia), Irak(Iraq) ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir süre içinde Bombax sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
bombax bom bax, bombax nedir, bombax nasıl kullanılır, bombax içeriği, bombax nelerden oluşur, bombax kimler kullanabilir, bombax nereden bulurum, bombax sipariş, bombax kilo aldırıcı, asya, asya sipariş, bombax asya, bombax azerbaycan sipariş, bombax azerbaijan order, kilo aldırıcı ürünler, kilo alma yöntemleri, nasıl kilo alırım, kilo almaya engel olan hastalıklar

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.