BodyBlendz Fiyatı

Yazın gelmesi ile birlikte giysilerimizin, yiyeceklerimizin değişmesi, vücudumuzun bakım ihtiyaçlarını da farklılaştırır. Mevsimsel değişimler cildimizi etkiler, bu nedenle de yaz aylarında makyaj ve bakım alışkanlıklarının da değiştirilmesi gerekmektedir.

Yaz aylarında kuru olan cildiniz bronzlaşmak istediğinizde daha büyük tepkiler vererek pul pul dökülür. Bronzlaşmak için, öncelikle cildinizin tazelenmesi gerekir.Bunun için cildi keselemek ölü derilerden arındırmak gerekir. Kese yaptıramıyorsanız, vücut peelingi yaparak ölü derilerden kurtulabilir, cildinizin nem dengesini koruyabilirsiniz. Bizlere de destek sağlayabilecek Body Blendz gibi yardımcı olabilecek ürün seçeneklerini de tercihleriniz arasına yerleştirerek beklenilen sonuçların doğru bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olabilirsiniz.

blogger-image-1564487535

Artan sıcak, kavurucu güneş ve yaz mevsiminin getirdiği çevresel değişiklikler yüz güzelliğimizi doğrudan etkilmektedir. Cildimiz, dudaklarımız, boynumuz ve hatta gözlerimiz, güneşe ve sıcağa maruz kaldıkça geri dönüşü zor olan cilt hasarları ve sağlık problemleri ile karşı karşıya kalmaktadır.  Yaz aylarında güneş ışınlarından kurtulmak için kullandığımız güneş kremleri bazı durumlarda da tamamen işe yaramaz hale gelebiliyor. Bütün bu sorunları aşmanızı sağlayabilecek, yaz için cilt bakımını sağlayabilecek bodyblendz ürününü sizlerde tercih edebilirsiniz. Gelin hep birlikte body blendz ürününü tanıyalım.

Body Blendz Nedir?

Sürekli olarak kilo alıp vermek, doğum yapmak gibi unsurlar çatlaklara neden olmaktadır. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte bayanların tercihleri arasında yerini almayı başaran Body Blendz hem yüz hem de bütün vücuda uygulanan, sorunlu bölgelerin düzenlenmesine yardımcıdır.

tumblr_static_ewmpcqd610oo8ks04w888swwc_640_v2

Body Blendz İçeriği; Esmer şeker, kurutulmuş hindistan cevizi ve deniz tuzu, portakal yağı, sızma zeytinyağı, jojoba yağı, macadamia yağı, işlenmiş hindistan cevizi, tatlı badem yağı, arap kahve çekirdekleri içermektedir. Bir paketi 200 gr’dır.

Body Blendz Nasıl Kullanılır

Bir avuç kadar body blendz elinize alın. Sorunlu olan bölgenize hafif bir şekilde masaj yaparak uygulayınız. 5 ile 10 dakika beklettikten sonra sadece bol su yardımı ile durulayınız. Body blendz haftada sadece 3 kere masaj yaparak problemli olan bölgenize uygulamanız önerilmektedir.

cool_scrub_img

Body Blendz Nereden Bulurum?

Body Blendz ürününü en uygun ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte temin etmek istiyor veya toptan satın almak isteyenlerdenseniz Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Konya, Mardin, Antakya gibi bütün şehirlerimiz ve il,ilçe, kasabalarında dahil olmak üzere Türkiye’nin neresinde olursanız olun temin edebilirsiniz.

Body Blendz Avrupa’dan nasıl sipariş verebilirim?

Sizlerde body blendz ürününü Avrupadan sipariş vermek isteyenlerdenseniz Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.

Ödeme seçeneklerimiz; Kolay, rahat ve güvenilir bir şekilde siparişinizi oluşturmak istiyorsanız Online Kredi Kartı ile Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme, Havale / EFT ile Ödeme, Western Union ile Ödeme seçeneklerimizden dilediğinizi tercih ederek sahip olabilirsiniz.

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız; Bodyblendz, body blendz, body blendz nedir, body blendz kullanımı, body blendz nasıl kullanılır, body blendz içeriği, body blendz içindekiler, body blendz kullanıcı yorumları, body blendz kullananlar, body blendz yorumlar, body blendz kullanan var mı, body blendz sipariş, body blendz sipariş ver, body blendz fiyatı, body blendz ne kadara.

DSC_0455

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.