BLUE OCEAN PEMBE MASKE NEDİR?

Cilt problemleriyle savaşan birçok bayan cilt sağlığına yeniden kavuşabilmek için birçok yol arar. Genellikle tıbbi tedavi yöntemlerinden kaçınan bayanlar doğal yöntemlere başvururlar. Son zamanlarda birçok ünlünün de tercih ettiği Pembe maske doğal içeriği sayesinde cilt bakımına yardımcı oluyor.

Sıkça tercih edilen Blue ocean pembe maske nedir? Cilt üzerinde meydan gelen sivilce, akne, siyah nokta ve kırışıkların onarımına yardımcı olan bir cilt maskesidir. Cildinizdeki deformasyonlar için kullanılan yüz maskesi yanı sıra selülitleri gidermek içinde vücut maskesi olmak üzere 2 farklı maskeden oluşmaktadır. Çeşitli sebeplerden oluşmuş olan cilt problemlerinde onarımı sağlamayı amaçlayan cilt yenileyici pembe maske cildinizdeki yağı dengelemeye ve nem dengesini korumaya yardımcı olur. Kuruluk, yağlanma, pullanma ve hassasiyet gibi dış etkenlere maruz kalma sebebiyle oluşmuş olan cilt problemlerini de onarmada destek olur.Blue Ocean Pembe maske cildinizin canlı, parlak ve daha sağlıklı görünmesini sağlıyor. Cİldinizin pürüzsüz ve sağlıklı görünmesi için düzenli kullanımda olumlu sonuç almanızı vaadeder.

Blue Ocean Pembe Maske Kullanımı: Pembe maske krem formuna sahiptir. Fırça ile uygulayınız. Pembe maske kullanmadan önce cildinizi temizleyiniz. Daha sonra kuru cildinize yetecek miktarda uygulayınız. 30 veya 40 dakika boyunca yüzünüzde bekletiniz. Tamamen kuruduğu zaman yavaşça yüzünüzden soyarak çıkartınız.  Uygulama 5 gün sürmelidir. Eğer cildinizdeki problem uzun vadede geçeceğe benziyorsa,  pembe maske 1 ay süre ile de kullanılabilir.

Pembe Maske Selülit Maskesi Kullanımı: Öncelikle uygulamadan önce duş almanız gerekmektedir. Uyguayacağınız bölgeye selülit makesini sürdükten sonra 30 ile 40 dakika arasında kurumasını bekleyiniz ve  daha sonra maskeyi cildinizden kalıp halinde çıkarınız.

UYARI: Blue Ocean pembe maske bir ilaç değildir. Cilt bakım ürünüdür. Göz ile temasından kaçınınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Serin ve kuru yerlerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.