Black Marble Saç Ve Sakal Serumu

Black Marble Nedir?

Erkeğin en önemli aksesuarı sakalıdır. Birçok erkek saçlarının, bıyıklarının ve sakallarının daha gür çıkmasını ister ya da hiç sakalı olmayan kişiler seyrak ve az olan sakallarının uzaması için bir çok yönteme basvurur. Saç çıkartıcı ve sakal köseliğine etkisi vardır. Erkekle için özel olarak oluşturulan formülü ile Black Marble sakal bıyık saç serumu en yoğun içeriği ile besler, bakım yapar. Saç, sakal ve bıyık köklerini canlandırır. Doğal içerikli olan saf kara mamba yılan yağından yapılmıştır. Kısa sürede daha güçlü ve gür sakallara sahip olabilirsiniz.

Black Marble saç, bıyık ve sakal serumu tamamen doğal ve etkili bir formüle sahiptir. Serum doğal içerikten oluşmuştur. Damla şeklinde olmasından dolayı rahat ve kolay kullanıma sahiptir. Bitkisel bir takviyedir.

Black Marble Saç Ve Sakal Serumu İçeriği

Mamba yağı; Afrika ormanlarından toplanan kara mamba yılanı özünden elde edilen işlenmemiş saf yağ.

Kara Mamba Yumurtası; Afrika ormanlarından toplanan kara mamba yılanı yumurtasından elde edilen işlenmemiş yumurta yağı.

Badem Yağı; Yeni hasatda toplanan taze ve doğal bademlerin özlerinden elde edilen bitkisel yağ.

Mısır Yağı; Tamamen doğal ortalamlarda yetişen mısır özlerinden elde edilen işlenmemiş doğal yağ.

Black Marble Saç Ve Sakal Serumu Nasıl Kullanılır?

Ürünün kutusu size ulaştığında içinden çıkan kullanım talimatında ayrıntılı olarak istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Belirtilen kullanımın dışına çıkmayınız. Ambalajdaki talimatlar dışında herhangi bir yan etkiyle karşılaşırsanız hekiminize başvurunuz. Black Marble Sakal Serumu kara mamba yağını evde tek başınıza kullanabileceğiniz formdadır. Hergün 1-2 defa düzenli kullanmanız yeterlidir.

Birinci aşama; Yüz bölgenizde sakalınız var ise, 3-4 damla, eğer yüzünüzde hiç sakal yoksa 6-7 damla kullanınız.

İkinci aşama; Saç, sakal ve bıyık çıkmasını istediğiniz bölgeye 5 dakika masaj yaparak uygulayınız.

Üçüncü aşama; Hafif rahatlama ve keskinlik etkisi bırakacaktır. Tarak ile şekillendirebilirsiniz.

Dördüncü aşama; Hergün 1-2 defa düzenli kullanarak ayda ortalama 3-5 cm arasında uzama sağlar.

Black Marble Sakal Serumu Eczanelerde Bulunur Mu? Black Marble Sakal Serumu Sipariş

Black Marble sakal serumu siparişi vermek oldukça kolaydır. Sipariş formunu doldurduktan sonra yetkilimiz sizi arayacak ve sipariş onayından sonra aynı gün ürününüz kargoya çıkacaktır.

black-marble-sakal-serumu-satin-al

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

black marble yorumlar, black marble saç serumu kullanımı, black marble eczanelerde varmı, black marble özellikleri, black marble karaca, black marble texture, black marble wallpaper, black marble reklam, black marble ekşi, black marble kızlar soruyor, black marble gerçek yorumlar, black marble sakal çıkarır mı,black marble yorumlar, black marble yorum, black marble yorum ekşi,black marble youtube,black marble kullanıcı yorumları, black marble işe yarıyor mu