BLACK MARBLE NEDİR?

Erkeklerin karizmatik duruşlarının bir parçası da bakımlı görünen saçlarıdır. Bakımlı ve kendine özen gösteren erkekler saç, sakal ve bıyıklarının bakımlarına önem verirler. Saç bakım ürünleri, kuaförlerde uygulanan bakımlar, wax, jöle vb. bakımlar uygularlar. Fakat saçlar zaman içerisinde yıpranmaya uğrayabilir.

black-marble-siparis

Saç, sakal ve bıyıkların dökülme sebepleri değişiklik gösterebilir. Bazen sağlıksız beslenmek, geçirilen bir rahatsızlık, genetik olarak köselik ve kellik gibi nedenleri olabilir. Erkeklerde görülen saç dökülmeleri kişiyi psikolojik anlamda da olumsuz etkileyebilir. Böyle bir problemle karşılaştığınızda size destek olabilmek için Blac Marble Saç sakal serumu üretilmiştir. Black Marble nedir? Afrika ormanlarında yaşayan kara mamba yılanının özünden özel olarak elde edilen bir saç bakım ürünüdür. Erkekler için özel olarak üretilmiştir. Black Marble serum saç, sakal ve bıyık köklerini beslemeye yardımcı olur.  Tamamel doğal bir formüle sahip olan Black Marble sakal serumu bitkisel bir takviyedir. Genetik olarak köselik problemi olan ve sakal ve bıyığı çıkmasını isteyen kişilerinde kullanabileceği bir üründür. Black Marble saç ve sakal serumu içeriği; kara mamba yağı, kara mamba yılan yumurtası, badem yağı ve mısır yağı bulunur. Black Marble saç ve sakal serumunun kullanımı da oldukça kolaydır. Serum formunda olan Black Marble her gün 1 veya 2 kez düzenli şekilde kullanılmalıdır. Saç, sakal ve bıyık çıkmasını istediğiniz bölgelere uygulayabilirsiniz. Black Marble serumdan 3 veya 4 damla alınız. Uygulamak istediğiniz bölgeye birkaç dakika masaj yaparak sürünüz. Black Marble saç ve sakal serumu düzenli kullanımda olumlu etki göstermeyi amaçlayan bir üründür.

UYARI: Black Marble bir ilaç değildir. Saç ve sakal çıkarmaya yardımcı olan bir üründür. Bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Ürün elinize ulaşınca kullanım talimatını mutlaka okuyunuz. Göz ile temasından kaçınınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

black marble yorumlar, black marble saç serumu kullanımı, black marble eczanelerde varmı, black marble özellikleri, black marble karaca, black marble texture, black marble wallpaper, black marble reklam, black marble ekşi, black marble kızlar soruyor, black marble gerçek yorumlar, black marble sakal çıkarır mı,black marble yorumlar, black marble yorum, black marble yorum ekşi,black marble youtube,black marble kullanıcı yorumları, black marble işe yarıyor mu