Black Marble Nedir ? Ne İşe Yarar ? Nasıl Kullanılır ?

Erkeklerin belkide en dikkat ettiği konudur sakal ve bıyıklar ama gel gelelim bazı insanlarda sakal ve bıyık çıkmıyor ve ya biçimsiz çıkabiliyor sizde bu konudan şikayetçiyseniz son zamanların sık tercih edilen ürünlerinden black marble’yi deneyin.

f64e7c1f383ebcd6c3fed93824d48cf2

Sakal ve bıyık çıkmasına yardım amaçlı üretilmiş bir ürünüdür sakallarınızın çıkmasını beklemeyin çünkü her geçen zaman sakal ve bıyığınızın çıkması zorlaşır sizde sakal ve bıyığın çıkmamasının kötü bir görünüme ve özgüven eksikliğine yol açtığını biliyorsunuz hatta sakal çıkmadığında alay konusu olabiliyorsanız ve sakal bıyığın düzgün bir şekilde çıkması sizin yaşınızı göstermenizi ve belli bir olgunluğa sahip olduğunuzu gösterir sizde sakal ve bıyığınız çıkması için yardım almalısınız ürünümüz black marble deneyin ve sonucu kendi gözlerinizle görün.

hemensiparisver

İçinde Nerler var? Nasıl Kullanılır?

İçerisinde saf halde ve işlem görmemiş kara mamba yağı ve kara mamba yumurta yağı bulunmaktadır. Aynı zamanda besleyici ve gürleştirici özelliği nedeni ile mısır badem yağıda kullanılır. Kara mamba yağının içeriği toplamda %31’i geçemez.

İçeriğinde ki yoğunluk nedeni ile deri ve kıl hücreleri şoka girer ve profesyonel bir vücut geliştiricinin spor ve sonrası aldığı protein gibi sıkı bir değişime girer. Bu sayede kış hücreleri bu beslenmeye karşılık vererek hızlı bir şekilde ve inanılmaz boyutlarda büyüme sağlayabilir.

86eabd25fc02539eaa39c9f86c39ac33

Sakalanız varsa 3-4 damla, sakalınız yok ise sakal serumu 6-7 damla kullanılır. En az 5 dakika sakal ve bıyık istediğiniz alana yediriniz. Hafif rahatlama ve keskinlik yaratacaktır. Sürdüğünüz bölgede sakal ve bıyık varsa tarayarak şekillendirebilirsiniz. Daha parlak ve canlı olduğunu daha da kolay şekil verebileceğinizi görebilirsiniz.

black-marble-sakal-serumu-satin-al

Sürdüğünüz bölgede sakal, bıyık istiyorsanız yada hızlı uzamasını istiyorsanız uyguladıktan sonra keyfinize bakın. Her gün 1-2 kere düzenli kullanımda ayda 3-5 cm uzama sağlar.

Avrupa Sipariş ; Ukrayna , Belçika , Sırbistan vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Trakya , Edirne , Yalova gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız ; 

black marble bıyık sakal serumu nasıl sipariş verebilirim, black marble türkiye sipariş, black marble türkiye kampanyası, kampanya, black marble bıyık sakal serumu, black marble, sakal, bıyık, black marble bıyık sakal serumu nedir, black marble bıyık sakal serumu kullanımı ,  black marble bıyık sakal serumu içeriği, black marble bıyık sakal serumu sipariş