Biyokür Saç Seti İçeriği Nedir ? Kullanımı Nasıldır?

Biyokür Saç Seti İçeriği Nedir ?

Saçınızın sağlıklı görünmesi için tamamen bitkisel içeriğe sahip olan ve dermatolojik olarak test edilen Biyokür Şampuan ve Serumu saçınızın hakettiği bakımı sağlıyor.

Gerek kirli havaya maruz kalan gerekse stres kaynaklı saç dökülmesi yaşayan kişiler Biyokür kullanarak saçlarını eski sağlığına kavuşturabilir. Biyokür saç seti saç derinizi onarır, saç dökülmelerini önler ve dökülen saçlarınızın yerine yeni çıkan saçlarınızın daha sağlıklı olmasını sağlar. Saç bakımınıza dikkat etmezseniz saçlarınız sağlığını yitirir ve dökülmeler başlar. Canlı ve sağlıklı saçlarınızla daha bakımlı ve alımlı görünmenizi sağlar. Bitkisel özlerden oluşan içeriğe sahiptir. Bakanlık onaylı olduğu için kullanılması tavsiye edilen bir üründür. Her cinsiyet ve yaş grubundan insanın kullanabileceği bir üründür.

Bu zamana kadar kullandığınız kimyasal şampuanlar, kimsayal içerikli bakım ürünleri, kuaförlerin kullandığı saç fırçaları, fön, kimyasal saç boyaları, stres gibi daha böyle sıralanabilecek sebeplerden dolayı saçlarımız sağlığını yitiriyor ve hatta dökülmeler meydana geliyor. Biyokür saç sampuan ve serumu saçlarınızı eski parlaklığına kavuşturmayı amaçlayan bir üründür. 45’ten fazla bitkisel içeriğe sahip olan Biyokür saç seti, doğal ve etkili bakım setidir. Saçın yapısını onarır ve sağlıklı görünümüne yeniden kavuşmanızı sağlar.

Biyokür Kullanımı Nasıldır?

Şampuan ve serumdan oluşan Biyokür kullanımı oldukça kolaydır. Islak saçınıza uygulayacağınız Biyokür Şampuanı saçınıza yetecek kadar avcunuza dökün ve saçınıza 1-2 dakika masaj yaparak yedirin. Köpürdükten sonra iyice durulayın. Biyokür Serum, saç derinize iyi bir şekilde etki edebilmesi için saçlarınızın kuru ve temiz olması gerekiyor. Öncelikle uygulamak istediğiniz bölgeye uygulayınız. 1 ay boyunca, günde 2 defa uygulanması önerilir. Biyokür saç seti düzenli bir şekilde uygulanırsa  etkisini kısa zamanda gösterecektir. Saçlarınızın dökülen kısımlarında çıkan ayva tüyler kısa zaman sonra gürleşerek canlı ve parlak bir görünüm kazanır.