BELLA TÜY DÖKÜCÜ EPİLASYON MENDİLİ NASIL KULLANILIR?

İstenmeyen tüylere karşı büyük bir kolaylık olması için üretilen Bella tüy dökücü mendil kadınların ve erkeklerin kullanabileceği bir üründür. Bella tüy dökücü epilasyon mendili ıslan mendile benzediği için yanınızda da taşıyabilirsiniz.

Kullanımı kolay olan içeriğinde aleo vera özü bulunmaktadır. Ağrılı ve acılı yöntemlere gerek kalmadan istenmeyen tüylerinizden Bella mendil ile kurtulabilirsiniz. Epilasyon işlemlerine fazla para ödemekten kurtulabilirsiniz. Islak mendil yapısında olduğu için kullanımı çok kolaydır. Uygulamak istediğiniz bölgeyi silmeniz yeterlidir. Bella tüy dökücü mendil uygulayabileceğiniz bölgeler;  genital bölge, bıyık bölgesi, çene, yanak, koltuk altı, kol, göğüs, sırt ve bacak bölgeleridir. Uygulaması basittir tüylerin dökülmesine yardımcı olduğu gibi cildinizin pürüzsüz görünmesine de yardımcı olur. 1 dakika içinde tüylerinizin dökülmesini vaad eder.  Bella tüy dökücü krem kötü koku oluşumuna engel olmaya da yardımcı olabilir. Bella mendil kolay kullanıma sahiptir gittiğiniz her yerde kolayca kullanabilirsiniz. Çantanızda taşıyabilirsiniz. Plajda, ofiste, özel gecelerde nerde olursanız olur kullanabileceğiniz bir üründür. düzenli kulanım sonucunda tüylerimizde azamla ve seyrelme meydana getirmeyi vaad eder. Bu sayede epilasyon işlemlerinden sonra kolayca kısa zamanda içinde tekrar çıkan tüylerimizin bizi rahatsız etmemesini sağlayabilir. Bella mendil dermatologlar tarafından test edilmiştir. Ve birçok kuaför tarafından da kullanılmaktadır. Uygulanabilecek en kolay epilasyon yöntemlerinden bir tanesi olan Bella mendili sizde tercih edebilirsiniz.

UYARI: Bella mendil bir ilaç değildir. Tüy dökmeye yardımcı bir üründür. Açık yara üzerine sürmeyiniz. Uygulama sonrası ellerinizi bolca yıkayınız. Göz ile temas etmemelidir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.