BELLA TÜY DÖKÜCÜ EPİLASYON MENDİL

Hepimiz istenmeyen tüylerimizden kolay bir şekilde kurtulmak isteriz. Ağrılı ve acılı yöntemler olmadan kolay ve pratik olarak tüyleri nasıl yok edeceğimizin yollarını ararız. Bella epilasyon mendili size bu kolaylığı sağlamak için üretilmiş bir üründür.

1 dakika içerisinde uygulandığı bölgedeki tüyleri temizlemenize yardımcı olur. Tatilde, misafirlikte, ofiste, özel gecelerinizde kısacası her nerede olursanız olun kolayca ve kısa zamanda uygulayabileceğiniz bir üründür. Pratiktir. Tüylerinizi anında temizlediği gibi tüylerinizn seyrek çıkmasını ve azalmasını da sağlar Koltuk altı, bıyık, çene, yanak, kol,bacak ve genital bölgenize uygulayabilirsiniz. Kuru, yağlı ve karma ciltlere uygulanmasında bir sakıncaya rastlanmamıştır. Tüylerinden rahatsız olan bayanlar gibi, tüylerinden rahatsız olan erkeklerin de kullanabileceği bir epilasyon mendilidir.   acısız, zahmetsiz ve tekrarlamadan tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olur. Çantanızda, yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz ve gerektiğinde kullanabilirsiniz. Özel bölgelere uygulanabilmesi için pH dengeli yapıya sahiptir. Nemlendirici etkisi ile cildinize ferahlık, canlılık verir. Tüylerinizi temizledikten sonra teninizin pürüzsüz görünmesini sağlar.Kötü bir kokuya sahip değildir. İçeriğindeki elovera özü sayesinde cildinizi besler.

Bella Tüy Dökücü Epilasyon Mendil Kullanımı; Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Kısa veya uzun tüylerinizin olduğu bölgelerde acılı işlemlere gerek kalmadan ıslak mendil formundakii kullanarak cildinizi tahriş etmeden tüyleri yok etmenize yardımcı olur. Ağda,jilet, epilasyon cihazı veya tüy dökücü kremlerde harcadığınız zamanı harcamamanızı sağlar. 2 günde çıkan tüylerinizi almakta artık zorlanmayacaksınız. uygulayacağınız bölgenin temiz olması gerekiyor. Mendili paketinden çıkartın ve tüyleri yok etmek istediğiniz bölgeye uygulayınız.

UYARI: Vücudunuzda yara ve benzeri rahatsızlık varsa uygulamayınız. Herhangi alerjik bir durumda doktorunuza başvurunuz. İstenmeyen tüylerin olduğu bölgeler dışında kullanılmamalıdır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.