AVAKADOLU ÇAY 42’Lİ KARIŞIK SÜZEN POŞET (NURS)

Avakadolu Çay 42’li Karışık Süzen Poşet (Nurs)

Genellikle meyve olarak tüketilen avakado bitkisi yeşil renkte ve şekli armuda benzemektedir. İçerisinde yuvarlak büyük bir tohumu vardır. Avakado oldukça sağlıklı ve besin değeri yüksek bir meyvedir. Ayrıca meyve olarak tüketildiği gibi çayı yapılarak da tüketilmektedir.

 


Astım rahatsızlığının yardımcısı olabilmesi amacı ile tüketilir. Avakadolu Çay 42’li Karışık Süzen Poşet (Nurs) hissedilen bel ağrısının giderilmesine yardımcıdır. Gerginlik duygusunun hafiflemesine yardım eder. Böbrek sağlığına destek olur. Avakadolu Çay 42’li Karışık Süzen Poşet (Nurs) bakteriyel enfeksiyonlardan kurtulmaya yardımcı olur. Ağrıların giderilmesine yardım eder. İdrar söktürmeye yardımcı olur. Ayrıca cilt sağlığını da destekleyebilir. Avakadolu Çay 42’li Karışık Süzen Poşet (Nurs) şişkinliğin giderilmesine neden olur. Vücuttaki şeker ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olur. Metabolizmanın çalışmasına yardımcı olur.

Avakadolu Çay 42’li Karışık Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Avakadolu Çay 42’li Karışık Süzen Poşet (Nurs) anti bakteriyel bir içeriğe sahiptir. Tamamen bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır.

Avakadolu Çay 42’li Karışık Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Avakadolu Çay 42’li Karışık Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içeriinde 42 adet avakadolu bitki çayı süzen poşet bulunmaktadır. 1 fincan sıcak su içerisine 1 adet Avakadolu Çay 42’li Karışık Süzen Poşet (Nurs) atılır ve birkaç dakika kadar demlendikten sonra tüketilir.  Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi tavsiye edilir.

UYARI: Avakadolu Çay 42’li Karışık Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etki ile karşılaşıldığında doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların kullanmadan önce doktoruna başvurması tavsiye edilir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.