ASSA 30 TABLET NEDİR?

ASSA 30 TABLET NEDİR?

Beslenme şeklinin sebep olduğu aşırı kilo alımı, metabolizmanın düzenli bir şekilde çalışmamasından kaynaklanır. Düzenli bir şekilde çalışmayan metabolizma vücutta yağa dönüşen besinleri yakmakta zorlanır. Metabolizmanın hızlanmasını ve kilo kontrolünü sağlamak için neler yapılmalıdır? Düzenli beslenmenin yanı sıra egzersiz yapmalıyız. Yine de metabolizmamız yavaş çalışıyorsa başka seçenekleri değerlendirmeliyiz? Assa 30 tablet tam da bunun için uygun bir üründür. Peki Assa 30 tablet nedir ? Assa 30 tablet, metabolizmanızı hızlandırıcı etkiye sahiptir. eğer onca diyet programına, egzersiz ve spor salonlarında harcadığınız zaman fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlamıyorsa,  Assa 30 tablet kilo kontrolü sağlamanızı sağlayacak uygun bir gıda takviyesidir.

ASSA 30 TABLET İÇERİĞİ 

Assa 30 tablet içeriği: Yeşil çay ekstresi, chitosan, scorbis Acid( C vitamini), Blond Psyllum ( ila. yapımında kullanılan bir bitkidir.), L-Carnitine, Chlorogenic acid (klorojenik asit) bulunur.  Ayrıca sitrik asit, tatlandırıcı, magnezyum siterat, limon aroması, tartarazin, sodyum bi karbonat gibi yardımcı maddelerde içeriğinde yer alır. Assa 30 tablet tamamen bitkisel içeriğe sahip bir takviye üründür. Yaptığınız diyet programına ve egzersizlere ek olarak kullanabileceğiniz bu takviye ürünün amacı metabolizmanızı hızlandırarak yağlarınızın yakılmasına yardımcı olmaktır. İçeriğindeki bitkisel özler sayesinde sindirim sisteminizi düzenler. Gıda takviyesi gibi takviye ürünler kullanırken, tek başına yeterli olmadığını bilerek hareket etmemiz gerekiyor. Çünkü sağlıklı ve düzenli beslenmeden spor veya egzersiz yapmadan takviye ürünlerden sonuç beklememeliyiz. Assa 30 tablet düzenli kullanımda, yediklerinize dikkat etmeniz ve hareket etmeniz sonucunda etkili olacaktır.

ASSA 30 TABLET KULLANIMI

Yemeklerden yarım saat önce, 1 bardak sıcak suya 1 tablet atın ve erimesini bekleyin. Eridikten sonra sıcak haliyle için. Gün içerisinde yemeklerden önce içilmesi tavsiye edilir.

UYARI: Serin bir yerde muhafaza ediniz. Günlük kullanım dozunu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacakları yerde saklayınız. Hastalıkların tedavisinde kullanılmaz.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

assa, assa 30, assa 30 tablet, tablet, 30, zayıflama, form, kilo, düzenli, sağlık