ARGO DERM NEDİR?

Başına gelen herkesin rahatsızlık duyacağı ayak kokusu, ayak mantarı gibi problemler özellikle kişinin sosyal çevresinden uzaklaşmasına ve içine kapanmasına neden olabilir. Aslında ayakların kokması bir rahatsızlık değildir. Ayaklar kapalı, karanlık ve nemli bölgelerde uzun süreli kaldıklarında mantar oluşumuna meyillenir. Ayak mantarı oluşumunda bakteriler karanlık ve nemli ortamlarda daha çok üremeye yatkındır. Bir de suni deriden ayakkabılar, plastik ayakkabılar, bakımsız ayaklar koku ve mantar oluşumuna daha çok neden olabilir.

Ayak mantarı, ayak kokusu ve kaşıntıdan sizi kurtarabilecek olan bir ürün olan Argo Derm bu problemlerle başa çıkabilmenizde size yardımcı oluyor. Argo Derm nedir? Ayakta oluşan bakterilerin giderilmesinde, mantar ve koku oluşumunun engellenmesinde yardımcı olan güçlü bir solüsyondur. Argo Derm içeriğinde bulunan; gümüş iyonları, sodyum bi karbonat, nane özü, salvestrol ve köknar yağı sayesinde uygulanmaya başlandığı zamandan itibaren mantar belirtilerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Ayak derinizi ferahlatır, nemlendirir ve yumuşamasına yardımcı olur. Ayak derisindeki çatlakların ve ölü derinin iyileşmesinde yardımcı olur. Ayaklarda hissedilen ağrıyı ortadan kaldırmayı amaçlar. Tırnaklarda oluşan mantarın ilerlemesini durdurmaya yardımcı olur. Klinik testlerden geçmiş bir ayak bakım kremidir. Bilinen bir yan etkisi olmasa bile ürün kullanılmadan önce kullanım talimatı okunmalı ve içeriğine karşı alerjik durumunuz var ise kullanılmamalıdır. Argo Derm kullanımı da oldukça basittir. Kremi uygulamadan önce ayaklarınızı temizleyiniz ve kurulayınız. Ayağınızın içine ve dışına yetecek şekilde kremi yedirin.  Krem ayağınızda emilene kadar 1 2 dakika boyunca bekleyin. 30 veya 35 gün boyunca düzenli ve önerilen şekilde kullanınız. Argo Derm kullandıktan sonra ayaklarınızdaki değişimi gözlemleyebilirsiniz.

UYARI: Argo Derm bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Argo Derm ayak mantarı gidermeye yardımcı bir kremdir. Serin ve kuru yerde saklayınız. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.