Allecell Kök Hücre Yenileyici Krem

Allecell Kök Hücre Yenileyici Krem

ALLECELL KÖK HÜCRE YENİLEYİCİ KREM

Genelde yaşlılarda olduğu sanılan eklem ağrıları aslında yaşa bağlı olmadan genç insanlarda da görülüyor. Eklem ağrılarına neden olan sebepler arasında geçirilen çeşitli kazalar, ani hareket etmek, ağırlık kaldırmak, aşırı kilo, hatta psikolojik nedenler bile eklem ağrılarına neden olabilir.

Özgür hareket edebilmemiz için kas ve kemik sistemimiz önemli bir etkendir. Eklem ağrılarının ilerlememesi için gerekli tedavinin yapılması gereklidir. Eklem ağrıları giderilmez ise kireçleme, romatizma, gut hastalığı, fıtık, felç gibi rahatsızlıklar baş gösterebilir. Eklem rahatsızlıklarını kendimiz kontrol edebiliriz.  Ellerinizde oluşan karıncalanma hissi, tutukluk, bacaklardaki sertlik, ya da boyundaki ağrılar fıtığın belirtisi olarak gösterilebilir. Çömelme hareketinin yapılamaması, boyun ve sırta vuran ağrı bel tutulması ve fıtığa neden olabilir. Allecell  kullanmak bu gibi rahatsızlıkların önüne geçmenize yardımcı olacaktır.

 

 Allecell Krem nedir? 

Allecell krem ağrı gidermeye yardımcı kremdir. 

Eklemlerde oluşan sorunların kök hücre yöntemi ile giderilmesine yardımcı oluyor. Ağrıyan bölgenize kendinizin uygulayabileceği bir yöntemdir. Doku yenilemeye yardımcı bir kremdir. Zarar gören kıkırdak dokunuzun onarımına destek olur. Allecell krem; tutulma şişlik, halsizlik ve eklem ağrısı gibi durumları ortadan kaldırmaya destek verir.  

 

 

Allecell krem; enginar, kondroitin, glucosomine ve kolojen tip 2 sayesinde, tendonlarda bağların ve cilt sorunlarının onarılmasına yardımcı olur.

Ağrı ve şişkinliklerin giderilmesini destekleyen özelliğe sahiptir. Sağlıklı kıkırdak için ve omurga rahatsızlıklarının giderilmesine yardımcı olur. Enginar; selenyum, silikon, potasyum, magnezyum, çinko açısından zengindir. Fıtık rahatsızlığının oluşmasını engellemek için yardımcı olur.

UYARI: Allecell krem bir ilaç değildir. Allecell krem eklem ağrılarını gidermeye yardımcı olan bir kremdir. Uyguladıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.