Alkali Diyet Nedir ve Nasıl Yapılır?

Hayat kaynağımız olan su ayak durmamız için, birçok organın sağlıklı çalışabilmesi için olmazsa olmaz bir kaynaktır. Bölgeden bölgeye değişiklik gösteren içme suları, içersinde birtakım mineraller bulundurmaktadır. Kalsiyum, magnezyum, sodyum, flor, iyot gibi mineraller içeren su yu içerek bu vitaminlerin vücut tarafından alınmasını sağlarız. Vücutta taşıyıcı göreve sahip olan su, hücrelere besin ve oksijen taşır, atıkları uzaklaştırır. Bunun dışında; su tüketimi azaldıkça yağ miktarında artma başlar ve bu nedenle kilo almaya başlarız. Emziren kadınlarda süt miktarını arttıran su, eklemlerin kayganlığını, tükürük ve mide salgısında bulunarak besinlerin sindirilmesini, cildin daha düzgün ve yumuşak olmasını, vücut sıcaklığının düzenlenmesi gibi birtakım görevleri üstlenerek vücudumuza destek olur. Uzmanların ve diyetisyenlerin tavsiyeleri üzerine yetişkin bir bireyin günde en az 2 litre su içerek hem kilo kontrolü sağlaması hemde vücudun zinde kalması açısından önemli olduğunu savunmaktadırlar.

Alkali Diyet ya da AlkaDays Nedir?

İçtiğimiz suların pH derecesi en fazla 7 civarındadır. Alkali Diyeti olarak bilinen AlkaDays suyun pH derecesini arttırarak 7’nin üzerinde olmasına yardımcı olmaktadır. Kullanımı, oldukça basit ve kolay olan AlkaDays 50 ml. şişe içerisinden 3-4 damla 250-300 ml. kadar suyun içerisine damlatarak içiniz. Günde 5 bardak kadar içebilirsiniz. Maksimum fayda sağlamak için aç karnına ve öğün aralarında içmeniz önerilmektedir.

AlkaDays Yan Etkisi Nedir?

Sadece suyun pH derecesini yükseltmek ile görevli olan AlkaDays Damlası, şuana kadar herhangi bir yan etki göstermeyip bayan bayan herkesin gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir üründür.

AlkaDays Nereden Bulabilirim?

Alka days ürününü nereden bulabilirim? En ucuz ve en hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Çankırı, İstanbul, Çorum, Kahramanmaraş, İzmir, Kocaeli ve diğer tüm şehirlerimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde AlkaDays siparişi vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında da detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte AlkaDays sahibi olabilirsiniz.

AlkaDays Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Alka Days Damlasını Avrupada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Finlandiya, İsviçre, Litvanya, Sırbistan, Lüksemburg, Fransa ve daha birçok Avrupa ülkelerinden kolaylıkla sipariş verebilir ve kısa bir sürede Alka Days sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
alkadays, alka days, alka days damlası, alkali diyeti, suyun ph drecesi, alkadays hakkında, sipariş, kampanya, alka days kampanya, alka days kullanımı, alka days nedir, alkali su diyeti, avurpa sipariş, almanya sipariş

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.