ALKALİ DAMLA NASIL KULLANILIR?

Vücut sağlığımız için pH değerimizin dengede olması önemlidir. Üzüntü, stres, geçirilen n hastalıklar ve hatta sağlıksız beslenme vücudumuzun pH dengesini olumsuz etkileyebilir. İnsan vücudunda en ufak değişimler bile dengeleri bozabilir. Özellikle asitli gıdalar tüketmek vücudun asit seviyesini yükseltir ve pH dengesini olumsuz etkileyebilir.

Alkali Damla vücudun pH seviyesini korumak için üretilmiştir.  Alkali Damla, tablet veya kapsül değildir. Bir hastalığın tedavisinde kullanılan bir ilaç değildir. Alkali Damla sağlıksız besleme ve yaşanılan olumsuz durumlardan etkilen vücudun pH seviyesini dengelemeye yardımcı olan takviye bir damladır. Alkali Damla doğal bir damladır.  pH dengesi değişen vücut halsiz ve bitkin düşebilir. Alkali Damla vücudunuzun yorgunluğunu üstünüzden atmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca Alkali Damla sağlıksız beslenme sonucu alınan kalorileri ve vücuttaki yağların yakımına da yardımcı olabilir. Son zamanlarda birçok diyetisyen vücudun asidik dengesinin korunması gerektiğinin önemini vurgulamıştır. Alkali Damlanın bir düğer özelliği de kilo kontrolünde size yardımcı olmasıdır. Peki Alkali Damla nasıl kullanılır? 1 bardak suyunuza, şişesinden damla çekip 3 kez damlatarak suyunuzu tüketebilirsiniz. Alkali Damla damlatarak içme suyunuzu daha sağlıklı bir hale getirebilirsiniz. Sabah,  öğle ve akşam olmak üzere günde 3 kez tüketilir. Alkali damlanın öğün aralarında ya da aç karnına tüketilmesi önerilir. Alkali doğal bir içeriğe sahip olduğu için rahatlıkla suyunuza damlatabilirsiniz. Böylelikle Alkali Damla kilo kontrolünü sağlamaya, metabolizmanızın hızlanmasına ve  yağ yakımına, kendinizi zinde hissetmenize yardımcı olur. Alkali Damla küçük bir şişede olduğu için rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.

UYARI: Alkali Damla bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. pH dengenizi korumayı amaçlayan takviye bir gıdadır. Hamile, emziren bayanlar ve 15 yaşından küçüklerin kullanması önerilmez. Herhangi bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.