ALERJİ STOP NASIL KULLANILIR?

İnsanlar çevresel faktörlerden dolayı alerjik tepkimeler gösterebilirler. Alerji bizim bağışıklık sistemimizin güçlü olup olmadığı ile ilgilidir. Eğer zayıf bir bağışıklık sistemine sahipsek çevreden gelebilecek polen, tüy, parfüm vb. durumlarda vücudumuz tepki gösterecektir.

Çevresel faktörlerin etkili olduğu gibi bazen de yediğimiz gıdalar alerjik tepkiler vermemize neden olabilir. Besin alerjisi, polen alerjisi, hayvan kılı, metal alerjisi, kozmetik ürünler içindeki kimyasal maddelere alerji, böcek ısırmalarına karşı alerji, sigara dumanı gibi nedenlerden alerjik tepkiler verebilirsiniz. En fazla görülen alerji türlerinden olan bahar alerjisi fazlasıyla rahatsız eder. Fakat Alerji Stop sayesinde yaz aylarında alerji ile mücadele edebiliriz. Alerjilere dur diyen bir ürün olan Alerji Stop, düzenli kullanılması halinde alerjik durumlara karşı vücudumuzun tepki vermesinin önüne geçebilmemiz için yardımcı olur. Alerji önleyici Alerji Stop, alerji nedeni ile vücudumuzda çıkan yaralar, kızarıklık, kaşıntı, kabarıklık, hapşırık, gözlerde yanma ve kızarıklık ya da saman nezlesi gibi durumlarla karşılaşmamamıza yardımcı olur. Peki Alerji Stop nasıl kullanılır? Her zaman her yerde pratik bir şekilde kullanabileceğiniz Polen alerjisi önleyici Alerji Stop’u yanınızda taşıyabilirsiniz. Alerji Stop jel formuna sahip boyunu 15ml olan  alerji önleyici bir yardımcı üründür. Kullanma gereksinimi duyduğunuz anda burun içinize veya dudak üstü burun çevrenize parmağınız yardımı ile ya da kulak çubuğu yardımı ile sürebilirsiniz. Düzenli kullanımda sonunda olumlu sonuç ile karşılaşmanızı amaçlayan bir üründür. Gün boyu rahatlık sağlayacak olan Alerji Stop ile alerjilere karşı savaş vermeniz kolaylaşır.

UYARI: Alerji Stop bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Alerji önlemeye yardımcı olan bir üründür. Cildinizde bulunan açık yara üzerine değdirmeyiniz. Kuru ve serin yerlerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.