AKCİĞER DETOKSU NEDİR?

Akciğer, insan anotomisinde önemli görevi bulunan bir organımızdır. Akciğerin önemi ve görevi solunum organımız olmasıdır. Her nefes alışımızda akciğerlerimiz oksijenle dolmaktadır. Akciğere dolan oksijen akciğer duvarından geçerek kana karışır.

Akciğerler sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürebilmemiz için sağlıklı olmalıdır. Fakat gerek kirli hava, gerek sağlıksız beslenme gerekse sigara gibi kötü alışkanlıklara sahip olmak akciğer sağlığımızı tehdit eder. Özellikle sigara da bulunan zehirli maddeler zaman içerisinde akciğerleri sarar. Sigara içmeyen bir kişi bile sigara dumanına maruz kaldığında olumsuz etkilenebilir. Günümüzde birçok insan sigara kullanmakta ve kolayca vazgeçememektedir. Zaman içinde de sigaranın olumsuz etkilerini fazlasıyla yaşamaktadır. Peki Akciğer Detoksu nedir? Akciğer sağlığınızı düşünerek üretilen bir üründür. Sigaranın zaman içinde akciğerlere salgıladığı mukus günden güne akciğerleri zehirlemeye devam eder. Akciğer Detoksu oluşan bu mukusu balgam yolu ile söktürerek temizlenmesine yardımcı olur. Akciğer Detoksu içeriğinde; siyah havuç özü, meyan kökü, ekinezya, dağ nanesi, kekik otu ve zencefil bulunmaktadır. İçeriğindeki özler sayesinde akciğerdeki zehrin dışarı atılmasına, nefes alış verişlerinizin düzene girmesine destek verebilir. Akciğer Detoksunun en dikkat çeken özelliklerinden ve tercih edilme sebeplerinden bir tanesi de sigarayı bırakan insanların kullanabildiği gibi, sigara içmeye devam eden insanlarında kullanabileceği bir gıda takviyesi olmasıdır.

Akciğer Detoksu Kullanımı: Akciğer Detoksu kutusunun içerisinden 15 adet detoks çıkmaktadır. 15 adet detoks 15 günlük kullanımı kapsamaktadır. Akciğer Detoksu sıvı forma sahiptir. Kullanımı oldukça pratiktir. 1 Adet Akciğer Detoksu 1 bardak ılık su ile karıştırarak tüketilir. Akciğer sağlığını tehdit eden sigaranın, KOAH hastalığı ya da kanser gibi hastalıkların oluşmamasına yardımcı olabilir.

UYARI: Akciğer Detoksu bir ilaç değildir. Akciğer temizlemeye yardımcı bir gıda takviyesidir. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

AKCİĞER DETOKSU İLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İÇİN LİNKE TIKLAYABİLİRSİNİZ. https://www.diyetplani.net/akciger-detoksu-nedir/

Akciğer Detoksu Nasıl Kullanılır? Bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz. https://www.diyetliyasam.com/akciger-detoksu-nasil-kullanilir.html

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.