AKCİĞER DETOKSU KULLANICI YORUMLARI NELERDİR ?

 AKCİĞER DETOKSU NEDİR?

Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürebilmek için beynen ve bedenen kendimizi zararlı olan her şeyden uzak tutmamız gerekiyor. Bunlardan bir tanesi de sigara. Sigaranın sağlığa zararlarını bilmeyen yoktur. Sigara içen bir insan kendisine zarar verdiği için çevresindekilere de dumanıyla zarar vermektedir. Sigara vücudumuzdaki bütün organlara zarar veriyor diyebiliriz.

Vücudumuza adeta zehrini yayan sigara, özellikle ciğerlerimizi mahvediyor. Akciğer kanseri başta olmak üzere birçok akciğer rahatsızlığına sebebiyet veriyor. Mukus adı verilen, akciğere yapışan ve gün geçtikçe zarar veren salgı akciğerlerin sistemini bozuyor. Akciğere yapışan bu salgı, rahat nefes alamayışınıza sebep oluyor. Sigara Akciğer Detoksu sigara içen kişilerin kullanabileceği gibi, sigara içmeyen kişilerinde kullanabileceği bir takviye üründür. Akciğer Detoksu ciğerlerinizdeki zehiri zaman içerisinde temizlemeyi ve daha rahat nefes alabilmenizi amaçlar. Ciğerlerdeki balgamı söktürmeye yardım eder. İlk günlerde balgamınız koyu renkte gelir. Bunun sebebi akciğerdeki zehirli maddenin yavaş yavaş temizleyerek dışarı atılmasıdır.

Birçok insan tarafından tercih edilen Akciğer Detoksu, KOAH rahatsızlığının oluşumunu engellemeyi amaçlar. Akciğer temizleme detoksu sigaradan kaynaklanan ciltteki bozulmaları ve cilt lekelerini de iyileştirmeyi amaçlar. Gün içinde ve gece uykunuzda rahat nesef almanıza yardım eder. Kalp krizi riskini azaltmayı amaçlar. Akciğer detoksu kullanıcı yorumları da ürünün memnuniyet sağladığını gösteriyor.

Peki Akciğer Detoksu Kullanıcı Yorumları Nelerdir

Serkan Yalabıyık 

” Tadına kötü diyenler olmuş ama ben gayet beğendim. eski şalgamlara benziyor tadı, kana kana içiyorum valla özlediğim tat 🙂 bu arada işe yarıyor mu diyenlerde olmuş onlara da cevap veriyorum => EVET”

Pınar Kamene

” Ben 2 hafta oldu kullanıyorum, gerçekten nefes alışım olsun sağlığım olsun gün içerisinde ki hareketliliğim olsun arttı diyebilirim. daha 40 gün kullanacağım ve aradaki farkın daha çok olacağına inancım tam. ister placebo deyin isterseniz firma elemanı ama ben eminim ki bu ürün ciğerlerimi bu kadar kısa sürede temizlediyse eğer mutlaka bir fon ayrılıp bu ürünün daha çok ön planda olmalı. ayrıca fiyatı da emsallerine göre çok uygun ”

Uğur Özhan

“Yıllardır sigara kokan ve kullanan bir birey olarak sigarayı bırakmayı çok istiyordum. Ancak vede lakin elimden gelmiyor, ne yaptıysam neler denediysem boş. Ancak ve ancak sigarayı bırakmak istememin sebebi sadece sağlık. Çünkü ben sigara içmeyi seviyorum kardeşim. E madem sigarayı bırakmamıza gerek kalmadan sağlığımıza kavuşabiliyoruz ne diye bırakmayla uğraşalım. Bence çokta güzel olmuş, bunu icat edenlerin ellerinden öperim. Sevgilerimle Saygılarımla Uğur Özhan.”

Özgür Tolkay

” Diş beyazlatıcısı çok iyi bilginiz olsun. eğer ürüne güvenip alıyorsanız mutlaka 2 aylık alın pişman olmazsınız. Ürüne güvenmeniz konusunda da ben bir şey söylemiyorum herkesin kendi tercihi.”

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.