ACI ÇEHRE NASIL KULLANILIR?

Sağlıksız ve dengesiz beslenme sonucu alınan aşırı kilolar bazen vücutta kalıcı hale gelebiliyor. Günlük yoğunluktan dolayı beslenme şeklimize dikkat etmiyoruz. Hazır gıdalarla beslenmeyi alışkanlık haline getirdiğimiz için fazlasıyla kalorili yiyecekler tüketiyoruz. Ve böylece vücudumuzda yağ depolanmış oluyor. Bu gibi durumlarda kilo kontrolü sağlamak zorlaşıyor.

Her ne kadar diyet programları uygulasak bile olumlu sonuç alamıyorsak takviye gıdalara başvurabiliriz. Bunlardan bir tanesi de Acı Çehre tohumudur. Tamamen bitkisel olduğundan dolayı alternatif tıp dünyasında da sıklıkla kullanılan bir bitkidir. Acı Çehre tohumu sindirim sisteminizin düzenli çalışmasına yardımcı olur. Bağırsakları rahatlatır. Böylece yavaş olan metabolizmanız hızlanır ve yağ yakımı gerçekleşir. Zaten en bilinen özelliği acı çehre yağ yakıcı özelliğidir. Acı Çehre tohumu vücudun yağ emilimini engeller ve şişkinliği de önler. Kabızlığı önler. İdrarın sökülmesine yardımcı olur. Takviye ürünler kullanılırken aynı zamanda kendinize uygun diyet programı seçmelisiniz ve uygulamalısınız. Mutlaka spor egzersizleri veya yürüyüş yapmalısınız.  Peki Acı Çehre tohumu nasıl kullanılır? Açı çehre tohumunun kutusu içerisinde 70 adet bulunmaktadır. Öğünlerden önce 1’er tane ve 20 dakika önce veya 30 dakika önce tüketilmelidir. Öğünlerden önce tüketilme sebebi tokluk hissi vermesidir. Acı Çehre tohumu içilmeye başlandığı gün tok karnına 3 veya 4 adet ılık su içe çiğneyerek tüketilir.  Acı Çehre tohumu kullanıldığı süre boyunca bol su içmeye dikkat edilmelidir. Bol su içmek acı çehre yağ yakıcı özelliği sayesinde vücutta biriken yağın ve toksinlerin dışarı atılmasına yardımcı oluyor.kilo kontrolü sağlamak isteyenlerin tüketebileceği bitkisel yağ yakıcıdır.

https://www.lokmanhekimsitesi.com/yesil-aci-cehre-acicehre-tohumu-akdiken-100-gram.html sitesinden en uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

UYARI: Acı Çehre tohumu bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Hamile ve emziren bayanlar kullanmadan önce doktoruna başvurmalıdır. Günlük kullanım dozu geçilmemelidir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.