1 haftada 2 kilo verin

1. GÜN
Sabah: 3 Yemek kaşığı yulaf ezmesi, bir bardak süt, bir tane armut.Öğlen: Bir dilim kepek ekmeği, 6 yemek kaşığı etsiz sebze yemeği, bir kase cacık, bolca salata.İkindi: Bir tane yağsız kepek ekmeğine beyaz peynirli domatesli tost ve bir bardak ayran.Akşam: Bir dilim ekmek, 6 yemek kaşığı etsiz sebze yemeği, bir kase cacık ve salata.

2. GÜN:
Sabah: Bir tam yumurta ve bir yumurta beyazı ile yapılmış yağsız omlet, yanına bol miktarda maydanoz, yeşil biber ve domates.Öğlen: Bir kase çorba, bir kase yoğurtlu semiz otu salatasıİkindi: Dört yemek kaşığı tuzsuz beyaz veya sarı leblebi, bir bardak ayran, bir şeftali.Akşam: Bir dilim ekmek, altı yemek kaşığı etsiz sebze yemeği, bir kase cacık, salata.

3. GÜN:
Sabah: İki dilim ekmek, bir dilim beyaz peynir, bol domates, salatalık, biberÖğlen: Izgara iki parça tavuk baget veya el büyüklüğünde iki tane ev köftesi, yanına büyük yağsız salata, bir bardak ayran.İkindi: Bir kase yoğurt içine dört yemek kaşığı yulaf ezmesi.Akşam: Bir kase yoğurt içine bir şeftali ve bir armuttan yapılmış bir meyve salatası.

4. GÜN:
Sabah: Bir haşlanmış yumurta, bir dilim beyaz peynir, iki dilim tahıl ekmeği, 5 zeytin, bol domates, biber salatalık, maydanoz.Öğlen: Bir dilim tahıl ekmeği, 6 yemek kaşığı etsiz sebze yemeği, bir kase yoğurt, salata.İkindi: Bir fincan sütlü kahve, 10 tane badem, 3-4 tane kayısıAkşam: Izgara balık ve salata.

5. GÜN:
Sabah: Bir kase yoğurt, üç yemek kaşığı yulaf ezmesi, iki tane bütün ceviz, 3-4 tane mor erik veya kayısıÖğlen: Izgara tavuk şiş veya kuzu şiş, salata, bir kase yoğurtİkindi: Bir kase yoğurt, bir büyük şeftali, iki tane grisiniAkşam: Bir dilim ekmek, 6 yemek kaşığı etsiz sebze yemeği, bir kase yoğurt ve salata.

6.GÜN:
Sabah: Bir tane kepek ekmeğine yağsız tost, bir ayran.Öğlen: Bir kase çorba, salata ve yoğurtİkindi: Bir kase yoğurt, dört yemek kaşığı yulaf ezmesi, bir tane armutAkşam: Izgara tavuk veya ev köftesi iki avuç içi büyüklünde, bol salata ve bir kase yoğurt.

7. GÜN:
Sabah: Bir bardak süt, dört yemek kaşığı yulaf ezmesi, 2 tane incir.Öğlen: Bir dilim ekmek, 6 yemek kaşığı etli sebze yemeği, bir kase yoğurt, salata.İkindi: Bir bardak ayran, dört yemek kaşığı tuzsuz sarı veya beyaz leblebi, bir tane şeftali.Akşam: Bir kase çorba, bir kase yoğurtlu semizotu salatası veya cacık.